رزومه شرکت

شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید

شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید در سال ۱۳۸۰ به عنوان یکی از شرکتهای وابسته به منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و با همت گروهی از متخصصان صنعت مخابرات تاسیس گردید. این شرکت به عنوان مجری شبکه‌های مخابراتی با اپراتورهای بزرگ مخابراتی کشور و صنایع مختلف از جمله نفت و گاز و خودروسازی همکاری داشته است و موفق به کسب رتبه ۱ صلاحیت پیمانکاری در رشته مخابرات از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری گردیده است.
– شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید در طول دوران فعالیت با شرکت های خارجی معتبری به همکاری پرداخته است که میتوان به شرکت های زیر اشاره نمود:
– شرکت Keymile آلمان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده تجهیزات دسترسی (ACCESS) برای شبکه های مخابراتی و سازمان های بزرگ.
– شرکتZTE چین، تولید کننده انواع تجهیزات مخابراتی از شبکه های زیرساخت تا شبکه های دسترسی
– شرکت Fibrain لهستان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های تولید کننده تجهیزات Passive شبکه های FTTx در اروپا
– شرکت های Sepura از انگلستان و Rohill هلند از معتبرترین شرکتهای تولید کننده تجهیزات شبکه های رادیو ترانک دیجیتال
– شرکت T&W چین به عنوان بزرگترین تولید کننده تجهیزات سمت مشتری (CPE) در جهان
با توجه به توسعه شبکه اینترنت پرسرعت در کشور و افزایش تعداد کاربران این شبکه، مودمهایADSL پر‌مصرفترین تجهیزات مخابراتی سمت مشتری در کشور میباشند. با توجه به اهمیت بحث تولید ملی و انتقال و بومی سازی فناوری‌های نو، شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید در سال ۱۳۹۱ اقدام به تاسیس کارخانه تولیدی خود در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید نمود که در فاز اول با تولید تجهیزات سمت مشتری (CPE) به بهره برداری رسید و تا کنون بیش از ۲۰۰ هزار دستگاه مودم ADSL 2+تولید نموده است که در تمامی استان های کشور توزیع گردیده است.

شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید یا Arg Telecom Company:(ATC) از شرکتهای “گروه عمران ارگ”میباشد که ابتدا با هدف ارائه سرویسهای مخابراتی و اطلاع رسانی(ICT)به شرکتهای تابع “گروه صنایع خودرو سازی کرمان”یاKerman Automotive Industries Company: (KAIC)در سال ۱۳۸۰ تأسیس گردید اما پس از اجرای پروژه های ICT محوله برای شرکتهای تابعه گروه مزبور بشکل مطلوب گروه تصمیم گرفت که این شرکت بصورت یک شرکت تخصصی در پروژه های ICT فعالیت خود را به خارج از شرکتهای تابعه گروه نیز توسعه و تسری دهد.

این شرکت فعالیت خود را با طراحی و اجرای یک شبکه یکپارچه اطلاع رسانی اختصاصی (Corporate Data Network): (CDN) برای گروه صنایع خودروسازی کرمان آغاز نمود. این شبکه کلیه کارخانجات و ساختمانهای شرکت های گروه صنایع خودروسازی کرمان را در مسیر تهران و شهرک ارگ جدید بطول بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر به یکدیگر متصل نموده و خدمات مختلف اطلاع رسانی را در بستر شبکه های Internet و Intranet به کاربران خود ارائه میدهد.

در حال حاضر این شرکت به عنوان یکی ازموفق ترین مجریان پروژه های شرکت های مخابرات به عنوان شرکت همکارشرکتZTE چین مشغول به فعالیت میباشد. فعالیت مخابراتی شرکت از سال ۱۳۸۲ با پروژه های شبکه های ارتباطات همراهGSM شروع و تا کنون در اکثر زمینه ای مخابراتی مانند شبکه های فیبر نوری(Fiber Optics Networks) و ارتباطات مایکروویو، ارتباطات ماهواره ای، شبکه های زیر ساخت( Transportation Networks) از نوعSDH و NG-SDH، سوئیچ هایمخابراتیدیجیتال شبکه های PBX وPSTN، شبکه های دسترسی زمینی از نوع کافوی نوری یا

(Optical Access Networks)، شبکه های عمومی دیتا یا (Public Data Networks) و شبکه های دسترسی بیسیم از نوعWiMAX ادامه داشته است.

کادر فنی مجرب و متخصص این شرکت باعث شده که شرکت بتواند تعهد و تخصص خود را در اجرای اکثر پروژه های مخابراتی به اثبات برساند و این تعهد باعث ایجاد اعتماد بین این شرکت و شرکت های مخابراتی همکار که تاکنون با شرکت خدمات مخابراتی ارگ جدید کار مشترکی را داشته اندگردیده است.

همچنین این شرکت همکاری های جدید خود را با شرکت های اروپائی برای طراحی و اجرای شبکه های بیسیم عملیاتی(Mission Critical) از نوع Trunking Network برای مجموعه ها و ارگانهای نیازمند این گونه سرویسها آغاز نموده است که در حال حاضر برخی از این پروژه ها در حال طراحی و اجرا میباشد .

«تصویر آینده »

«تبدیل شدن به مجری مورد اعتماد و اصلی شرکت های اپراتور مخابراتی ایران در زمینه های طراحی ، اجرا و نگهداری و راهبری شبکه های مخابراتی که با مشاوره مدیریتی در زمینه های فوق باعث افزایش بهره وری و سود آن شرکت ها شود

© 2019
آدرس: تهران،فرمانیه،خیابان لواسانی غربی،پلاک ۶۹
شماره تلفن: ۴۲۸۷۲۰۰۰
شماره فکس: ۲۲۸۳۸۹۱۷
آدرس ایمیل
info [a] argtelecom.com

ارسال رزومه

آدرس ایمیل انحصاری ارسال رزومه :

cv @ argtelecom.com

Search